Opiekun medyczny - Niemcy

Inny personel (Specjalizacja nie wymagana)
Kolonia, Berlin, Hamburg, Frankfurt nad Odrą, Kiel, Monachium (Niemcy)    Wygasa: 01/10/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje opiekunów medycznych do pracy we Niemczech.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
OPIEKUN MEDYCZNY
Miejsce pracy: Niemcy

Zapewniamy:
- całość działań związanych z zatrudnieniem
- przygotowanie do rozmowy kwalifikacyjnej
- przeprowadzenie nostryfikacji (bezpłatnie)
- opiekę polskiego koordynatora
- stałą pracę w ramach bezpośredniego zatrudnienia

Wymagania

- doświadczenie w opiece
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- gotowość do zamieszkania w Niemczech

Profity

Nasz Klient może zaproponować:
- umowę o pracę na czas nieokreślony
- jasne warunki zatrudnienia
- wynagrodzenie podstawowe od 2000 euro brutto
- dodatkowe dyżury od 300 euro brutto
- dzienny czas pracy – 8h
- ubezpieczenie zdrowotne
- szkolenia

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535

Lokalizacja na mapie