Ginekolog Gdańsk

Lekarz (Specjalizacja nie wymagana)
Pomorskie , Gdańsk    Wygasa: 01/10/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza ginekologa do pracy w Prywatnej Przychodni w Gdańsku.
Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lekarz ginekolog
Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- udzielanie świadczeń medycznych dla pacjentów
- współpraca z personelem medycznym (pielęgniarkami)
- uzupełnianie dokumentacji medycznej
- pracę na nowoczesnym aparacie USG

Wymagania

- ukończona specjalizacja z ginekologii / lub w trakcie specjalizacji
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- aktualne ubezpieczenie OC

Profity

- forma zatrudnienia: kontrakt / umowa zlecenie
- wynagrodzenia za pacjenta abonamentowego i prywatnego
- elastyczne godziny pracy
- pracę w nowoczesnej przychodni
- szkolenie z systemów informatycznych
- opiekę koordynatora placówki

Bezpłatna rejestracja oraz atrakcyjne benefity w związku z założeniem konta.
System benefitów obejmuje: Obsługę prawną, Ubezpieczenia inwestycyjne, Program CashBack.
Wejdź i sprawdź nas!

Prosimy o dodanie klauzuli:

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535

Lokalizacja na mapie