Dyrektor Medyczny Kwidzyn

Lekarz (Medycyna ratunkowa)
Pomorskie , Kwidzyn    Wygasa: 01/10/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

opracowanie modelu funkcjonowania podmiotu medycznego
koordynowanie działalności podmiotu w zakresie realizacji świadczeń
nadzór na zapewnieniem odpowiedniego poziomu usług medycznych
kontrola gospodarki lekowej
wdrażanie i planowanie procesów medycznych
nadzór nad podległym budżetem
dokonywanie ocen pracowniczych
współpraca z zewnętrznymi podmiotami
koordynacja działań podległych komórek organizacyjnych

Wymagania

wykształcenie wyższe medyczne
tytuł specjalisty lub specjalizacja II stopnia
umiejętność pracy pod presją czasu
doświadczenie na podobnym stanowisku
Mile widziane:
specjalizacja z medycyny ratunkowej
doświadczenie pracy na SOR
studia podyplomowe w zakresie zarządzania placówkami

Profity

atrakcyjne warunki finansowe
umowa kontraktowa
atrakcyjne dodatki funkcyjne
pracę w innowacyjnej, dynamicznie się rozwijającej grupie medycznej

Medyczna Agencja Pracy Medreg z siedzibą w Gdańsku nr KRAZ 19535

Lokalizacja na mapie