Ginekolog - Gdynia

Lekarz (Położnictwo i ginekologia)
Pomorskie , Gdynia    Wygasa: 20/11/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Medyczna Agencja Pracy Medreg dla jednego ze swoich Klientów poszukuje lekarza ginekologa do pracy w Prywatnym Centrum Medycznym w Gdyni Śródmieście.

Dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Lekarz ginekolog
Miejsce pracy: Gdynia
Nr ref.: PL/GIN/GDY

Obowiązki:
- udzielanie świadczeń medycznych dla pacjentów
- współpraca z personelem medycznym (pielęgniarkami)
- uzupełnianie dokumentacji medycznej
- pracę na nowoczesnym aparacie USG

Wymagania

Wymagania:
- ukończona specjalizacja z ginekologii / lub w trakcie specjalizacji
- aktualne prawo wykonywania zawodu
- aktualne ubezpieczenie OC

Profity

Oferujemy:
- forma zatrudnienia: Kontrakt / umowa zlecenie
- wynagrodzenia za pacjenta abonamentowego i prywatnego
- elastyczne godziny pracy
- pracę w nowoczesnej przychodni
- szkolenie z systemów informatycznych
- opiekę koordynatora placówki

Lokalizacja na mapie