Lekarz Stomatolog- Gdańsk

Stomatolog (Specjalizacja nie wymagana)
Pomorskie , Gdańsk    Wygasa: 31/03/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

W związku z intensywnym rozwojem Medicover Stomatologia i otwarciem nowego Centrum Medicover w Gdańsku zapraszamy do współpracy lekarzy stomatologów wszystkich specjalności, którzy chcą zbudować silny interdyscyplinarny zespół leczący według najnowszych standardów. Współpraca z nami to dostęp do wysokiej jakości materiałów stomatologicznych, wsparcie profesjonalnych, wykwalifikowanych Higienistek i Asystentek stomatologicznych, zapełniony grafik pacjentów i dostęp do kursów oraz szkoleń. Oferujemy ścisłą współpracę z innymi specjalistami (konsultacje, transfer wiedzy), koordynowaną opiekę nad pacjentem opartą o międzynarodowe standardy kliniczne, gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy lekarzy z doświadczeniem i kursami, tytuł specjalisty będzie również dużym atutem. Dobrze nam się współpracuje z osobami, które cenią dobrą organizację pracy i wysokie standardy obsługi pacjenta.

Profity

Oferujemy współpracę w oparciu o działalność gospodarczą, godziny pracy do ustalenia, benefity pozapłacowe oraz dostęp do kursów.

Lokalizacja na mapie