Lekarz Stomatolog (Warszawa)

Stomatolog (Specjalizacja nie wymagana)
Mazowieckie , Warszawa, Polska    Wygasa: 31/03/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Lekarz Stomatolog Miejsce pracy: wybrane Centrum Medicover w Warszawie (do ustalenia w trakcie rozmowy) Oferujemy: - ścisłą współpracę z innymi specjalistami (konsultacje, transfer wiedzy), - pracę na 4 ręce z wykwalifikowanym personelem, - wsparcie Koordynatora Stomatologii, dobrą organizację pracy, - koordynowaną opiekę nad pacjentem opartą o międzynarodowe standardy kliniczne, - gabinety wyposażone w nowoczesny sprzęt medyczny m.in mikroskopy, kamery wewnątrzustne, skanery, - współpracę w oparciu o kontrakt gospodarczy lub umowę zlecenie, - godziny pracy do ustalenia indywidualnego, - benefity (prywatna opieka medyczna dla Ciebie przy zatrudnieniu powyżej 80 godz. miesięcznie. Medicover_Benefits, bezpłatny dostęp do platformy MedicoverGO oferującej indywidualne plany dietetyczne i treningowe, możliwość skorzystania z szerokiej oferty akcji profilaktycznych), - możliwość pracy w ambitnym, doświadczonym zespole, w innowacyjnej organizacji o wiodącej pozycji rynkowej.

Wymagania

Zapraszamy do współpracy lekarzy: - z doświadczeniem w zabiegach z zakresu stom. zachowawczej, endodoncji, ortodoncji, protetyki, chirurgii stomatologicznej, periodontologii, pedodoncji, - tytuł specjalisty będzie atutem - z kursami i chęcią do poszerzania wiedzy i doskonalenia umiejętności, - ceniących dobrą organizację pracy i wysokie standardy obsługi pacjenta, - wykazujących się troską o pacjenta i zdolnościami komunikacji, - z chęcią do poznawania nowinek technologicznych i zainteresowanych digitalizacją w stomatologii, pracy na najnowszym sprzęcie medycznym. Zapraszamy do składania aplikacji! Więcej informacji na temat firmy: www.medicover.pl

Profity

Lokalizacja na mapie