Lekarz Medycyny Rodzinnej / Pediatra

Lekarz (Pediatria)
Dolnośląskie , Wrocław, Polska    Wygasa: 31/05/2019 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie: praca z Pacjentem (dzieci i młodzież szkolna) i jego opiekunami w kierunku zahamowania nadmiernego przyrostu masy ciała, opcjonalnie - prowadzenie wykładów z zakresu zdrowego stylu życia, zapobiegania rozwoju chorób cywilizacyjnych w tym cukrzycy typu II.

Wymagania

Poszukujemy osoby która: posiada ukończone studia w zakresie pediatrii bądź medycyny rodzinnej, charakteryzuje się dobrą organizacją pracy oraz posiada rozwinięte umiejętności interpersonalne, chce zdobywać doświadczenie w pracy w ramach interdyscyplinarnego zespołu specjalistów, który pomaga młodzieży i ich rodzinom zmagającymi się z nadwagą i otyłością zmienić styl życia i zachowania zdrowotne.

Profity

Oferujemy: możliwość udziału i zdobycie doświadczenia w procesie realizacji jednego z największych profilaktycznych programów w Europie – Ogólnopolskiego Programu Profilaktyki Cukrzycy i Chorób Cywilizacyjnych PoZdro! Fundacji Medicover, możliwość udziału w dodatkowych działaniach Fundacji Medicover związanych z realizacją Programu, pracę w niepełnym wymiarze godzin - ok. 25 godz./mies. (praca tylko w soboty), szkolenia wdrożeniowe i wsparcie koordynatora, współpracę w oparciu o umowę zlecenie, bądź kontrakt gospodarczy.

Lokalizacja na mapie