Lekarz Medycyny Rodzinnej/Internista

Lekarz (Specjalizacja nie wymagana)
Dolnośląskie , Głogów    Wygasa: 23/09/2018 - OFERTA ARCHIWALNA

SZCZEGÓŁY OFERTY

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za: - realizację świadczeń w zakresie sprawowania opieki medycznej w ramach kontraktu z NFZ, - diagnostykę i leczenie pacjentów zgodnie z aktualną wiedzą i sztuką medyczną, - prowadzenie działań obejmujących profilaktykę zdrowotną.

Wymagania

Wymagania: - mile widziany ukończony kurs w dziedzinie medycyny rodzinnej (dotyczy lekarza internisty), - mile widziana chęć świadczenia usług dla dzieci bez ograniczeń wiekowych (dotyczy lekarza medycyny rodzinnej), - orientacja na Pacjenta, - wysoka kultura osobista, - dobra organizacja pracy własnej.

Profity

Oferujemy: - pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji, - indywidualnie dopasowaną formę i warunki zatrudnienia, elastyczne godziny pracy dopasowane do grafiku lekarza, - możliwość skorzystania z pakietu benefitów pozapłacowych.

Lokalizacja na mapie